Kontakta oss

Kontakta oss som arbetar på Eldrimner via mejl eller telefon.

Post- och besöksadress

Eldrimner - Länsstyrelsen i Jämtlands län
Ösavägen 30 B
836 72 Ås

E-post:
info@eldrimner.com

Telefon: 010-225 32 01

Ulrika Brydling

Verksamhetschef
010-225 33 90, 076-126 36 92
ulrika.brydling@eldrimner.com

 

Madeliene Larsen Ivansson

Madeliene Larsen Ivansson

Biträdande enhetschef
010-225 33 78
madeliene@eldrimner.com

 

Aksel Ydren

Aksel Ydrén

Branschansvarig fiskförädling
010-225 34 33
aksel@eldrimner.com

Alexandra Ahlgren

Aleksandra Ahlgren

Verksamhetssamordnare,Tävlingsledare SM i Mathantverk
010-225 33 57
aleksandra@eldrimner.com

Anna Berglund

Ansvarig regionalt arbete 
010-225 33 07
anna @ eldrimner.com

Arvid Lorentzon

Arvid Lorentzon

Branchansvarig bageri
010-225 34 22
arvid @ eldrimner.com

 

Annelie Lanner

Redaktör Tidningen Mathantverk
010 - 225 32 39
070 - 234 14 52
annelie @ eldrimner.com

Birgitta Sundin

Birgitta Sundin

Branschansvarig mejeri
010-225 33 74
birgitta @ eldrimner.com

Catrin Heikefelt

Catrin Heikefelt

Branschansvarig bär-, frukt- och grönsaksförädling
010-225 32 32
catrin @ eldrimner.com

Christina Hedin

Tjänstledig

Elias Fors

Utvecklare
010-225 34 27 
elias.z.fors@eldrimner.com

Elisabeth Hallin

Adressändringar och beställningar av publikationer. 
010-225 32 63 
lisa @ eldrimner.com

Ida Lundström

Ida Lundström

Utvecklare
010-225 34 63
ida@eldrimner.com

Katrin Sahlin

Utbildningsledare, Ansvarig Yh-utbildningen och Starta eget mathantverksföretag
010 - 225 34 64 
katrin.sahlin@eldrimner.com

Katrin Schiffer

Katrin Schiffer

Branschansvarig småskalig slakt 
010-225 34 24
katrin @ eldrimner.com

Leonora Bozzi

Leonora Bozzi

Lokalvårdare, kursfika (sjukskriven)
010-225 33 73
leonora@eldrimner.com

Lisa Ranskär

Lisa Ranskär

Redovisningsekonom
010-225 32 78 
lisar@eldrimner.com

Mangus Lanner

Magnus Lanner

Branschansvarig bageri
010-225 32 43
magnus @ eldrimner.com

Mikael Karlsson

Mikael Karlsson

Kommunikatör. (Arbetar deltid.
mikael@eldrimner.com

 

Sara Lundkvist

Administratör, kursanmälningar
010-225 35 06
sara @ eldrimner.com

Sandra Vestlund

Sandra Vestlund

Produktionsassistent, lokalvård, vaktmästeri
010-225 34 49
sandra @ eldrimner.com

Sofia Klasson

Föräldraledig

Sofia Ågren

Branschansvarig mejeri
010-225 32 55
sofia @ eldrimner.com

Stéphane Lombard

Stéphane Lombard

Formgivning, foto och film
070-345 57 50
stephane @ eldrimner.com

Tobias Karlsson

Tobias Karlsson

Branschansvarig charkuteri
010-225 34 23
tobias @ eldrimner.com

Viktoria Vestun

Viktoria Vestun

Branschansvarig bär-, frukt- och grönsaksförädling (delvis tjänstledig)
010-225 32 81
viktoria @ eldrimner.com

   

Cookieinställningar | Internetmedia Kommunikationsbyrå AB